Membrii Filialei ARGEȘ

a Societății de Științe Matematice din România

2023

Albu Roxana *Școala Gimnazială "Tudor Vladimirescu" Pitești
Avram MădălinLiceul Tehnologic Auto Curtea de Argeș
Baciu Ioana Grațiela *Școala Gimnazială Băiculești
Badea Alexandra DanaŞcoala Gimnazială nr.1 Corbeni
Bădescu LăcrămioaraLiceul Tehnologic Topoloveni
Bălan AuroraȘcoala Gimnazială "Gabriel Marinescu" Tigveni
Berevoescu CătălinColegiul Național "Dinicu Golescu" Câmpulung Muscel
Bizon MarcelicăȘcoala Gimnazială Nr. 1 Albeștii de Muscel
Boloajă CarmenŞcoala Gimnazială "Tudor Arghezi" Pitești
Bucur Ioan-SilviuȘcoala Gimnazială Livezeni
Bugheanu DragoșLiceul cu program sportiv Câmpulung Muscel
Căciulă GheorgheȘcoala Gimnazială Nr. 1 Vlădești
Chipuc ElenaŞcoala Gimnazială "Mihai Eminescu" Pitești
Chiriță CristinaLiceul Tehnologic "Constantin Dobrescu" Curtea de Argeș
Chirițescu Ligia Leontina-MarieaȘcoala Gimnazială "Petre Țuțea" Boteni
Cimpoca ȘtefaniaLiceul Tehnologic "Regele Mihai I" Curtea de Argeș + Liceul Tehnologic "Constantin Dobrescu" Curtea de Argeș
Ciobanu Virginica *Școala Gimnazială Domnești + Liceul Tehnologic "Petre Ionescu Muscel" Domneşti
Cîrstoveanu Ana-MariaŞcoala Gimnazială "Nicolae Iorga" Piteşti
Cloșcan CristinaLiceul Tehnologic ,,Dinu Brătianu'' Ştefăneşti
Codeci Daniel MariusȘcoala Gimnazială "Carol I" Curtea de Argeș
Codeci ElenaColegiul Național "Vlaicu Vodă" Curtea de Argeș
Constantin MihaelaȘcoala Gimnazială nr. 1 Budeasa
Coțandra ConstantinȘcoala Gimnazială "Nicolae Iorga" Pitești
Coțofană FlorinȘcoala Gimnazială Davidești
Crînguș Cristian *Școala Gimnazială nr. 1 Corbeni
Dan AndreeaȘcoala Gimnazială Podu Dâmboviţei
Danciu Anișoara Școala Gimnazială "Gabriel Marinescu" Tigveni
Deaconu Laurențiu-CristianDepartamentul Matematică-Informatică, UNSTPB - Centrul Universitar Pitești
Deleanu EvelinaŞcoala Gimnazială "George Topîrceanu" Mioveni
Diaconu Maria CrinaDepartamentul Matematică-Informatică, UNSTPB - Centrul Universitar Pitești
Dinescu Maria Cristina *Liceul Tehnologic Nr.1, Mărăcineni
Dobrin OvidiuŞcoala Gimnazială "Liviu Rebreanu" Mioveni
Dogaru EmanuelȘcoala Gimnazială Cotești-Godeni
Dumitrescu AncaScoala Gimnaziala Nr.19 "Matei Basarab" Pitesti
Enaru Maria-IulianaColegiul Național "Vlaicu Vodă" Curtea de Argeș
Enculescu Silvia *Școala Gimnazială "Tudor Vladimirescu" Pitești
Filipescu LucianaȘcoala Gimnazială "Ion Iorgulescu" Mihăești
Firicel RodicaȘcoala Gimnazială "Nicolae Simonide" Pitești
Fleancu MarianaȘcoala Gimnazială "Nanu Muscel" Câmpulung Muscel
Florea CeraselaLiceul Teoretic "Ion Mihalache" Topoloveni
Florea ConstantinŞcoala Gimnazială "D. Rădulescu" Oarja
Frăcea Elena DorinelaȘcoala Gimnazială nr. 1 Cetățeni
Frățilă GinaȘcoala Gimnazială "Mihai Tican Rumano" Berevoiești
Georgescu Daniela *Școala Gimnazială "Mircea Eliade" Pitești
Georgescu Simona Mihaela *Școala Gimnazială Galeșu
Gheorghe AnişoaraŞcoala Gimnazială "George Topîrceanu" Mioveni
Gheorghe FilofteiaLiceul Tehnologic "Regele Mihai I" Curtea de Argeș
Gheorghilaș DănuțȘcoala Gimnazială "Mihai Tican Rumano" Berevoiești
Ghilencea AndreeaȘcoala Gimnazială "Ion Iorgulescu" Mihăești
Ghiță VictorLiceul Tehnologic "Ferdinand I" Curtea de Argeș
Gobej AdrianColegiul Național "Vlaicu Vodă" Curtea de Argeș
Gobej Cristina DumitraColegiul Național "Vlaicu Vodă" Curtea de Argeș
Grigore VivianaLiceul Teoretic "Ion Barbu" Pitești
Haiducu MarianŞcoala Gimnazială "Mihai Eminescu" Pitești
Haller DanielaŞcoala Gimnazială "Ion Pillat" Piteşti
Heroiu AncaLiceul Tehnologic Auto Câmpulung Muscel
Heroiu BogdanColegiul Național "Dinicu Golescu" Câmpulung Muscel
Iacob Nicolae *Școala Gimnazială nr. 1 Pietroșani
Iancu AndreeaȘcoala Gimnazială "Brătia" Ciomăgești
Iancu EcaterinaŞcoala Gimnazială "Marin Braniște" Suseni
Iliescu VictorȘcoala Gimnazială Albeștii de Argeș
Iordache Bogdan *Școala Gimnazială "Basarab I" Curtea de Argeș
Iordăchioaea RăzvanȘcoala Gimnazială "Ion Pillat" Pitești
Iosif DanielaȘcoala "Valea Popii" Mihăești
Iosifescu CorinaȘcoala Gimnazială Nr. 1, Lerești
Iosivoiu AdrianaColegiul Național Pedagogic "Carol I" Câmpulung Muscel
Jinga EmiliaColegiul Național "Vlaicu Vodă" Curtea de Argeș
Leica AdinaColegiul Național "Dinicu Golescu" Câmpulung Muscel
Manoloiu CristianaLiceul Teoretic "Ion Barbu" Pitești
Mărcușanu RoxanaŞcoala Gimnazială "Mircea Eliade" Pitești
Marinescu IonLiceul Tehnologic "I.C. Petrescu" Stâlpeni
Marinescu Luminița *Școala Gimnazială "Theodor Aman" Câmpulung Muscel
Mateescu GabrielLiceul Tehnologic "Astra" Pitești
Matei Iuliana *Școala Gimnazială Valea Danului
Mestecăneanu CristinelŞcoala Gimnazială "Tudor Mușatescu" Pitești
Michai Andra *Liceul Tehnologic "Ferdinand I" Curtea de Argeș
Mihai Mihaela AnaColegiul Național "Al. Odobescu" Pitești
Miriță PetruțaLiceul Teoretic "Dan Barbilian" Câmpulung Muscel
Miroiu MariaDepartamentul Matematică-Informatică, UNSTPB - Centrul Universitar Pitești
Mitrache Delia *Școala Gimnazială "Nicolae Bălcescu" Pitești
Molea GheorgheȘcoala Gimnazială Albeștii de Argeș
Molea-Neț Carmen LauraȘcoala Gimnazială "Basarab I" Curtea de Argeș
Nae Raluca EvelinaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Bughea de Sus
Nagy SorinaColegiul Tehnic Câmpulung Muscel
Năstase AndreeaLiceul Tehnologic "Constantin Dobrescu" Curtea de Argeș
Năstase ValentinȘcoala Gimnazială "Nicolae Simonide" Pitești
Neagoe Ionuț-BogdanȘcoala Gimnazială Bădeni
Negoescu MarilenaLiceul Tehnologic Auto Câmpulung Muscel
Nicolae AdrianaȘcoala Gimnazială "Virgil Calotescu" Bascov
Nicolae CarmenŞcoala Gimnazială "Ion Pillat" Piteşti
Nicolau ConstantinColegiul Național "Vlaicu Vodă" Curtea de Argeș
Niculie LigiaŞcoala Gimnazială "Sanda Movilă" Albota
Niță AdrianaȘcoala Gimnazială "Mircea cel Batrân" Curtea de Argeș
Niță Ioana MarilenaȘcoala Gimnazială "Sf. Apostol Andrei" Curtea de Argeș
Niță NicolaeȘcoala Gimnazială "Mircea cel Batrân" Curtea de Argeș
Nuțescu Diana *Școala Gimnazială Vulturești
Ogiolan MarinelaLiceul Tehnologic Auto Curtea de Argeș
Oncescu ManuelaColegiul Național "Dinicu Golescu" Câmpulung Muscel
Pantea GheorghițaȘcoala Gimnazială "Iosif Catrinescu" Dragoslavele
Pătru DorelȘcoala Gimnazială Valea Brazilor - Băiculești
Pavel SimonaȘcoala Gimnazială "Oprea Iorgulescu" Câmpulung Muscel
Petcov DanielaȘcoala Gimnazială nr. 1 Uda
Petrache AdrianaȘcoala Gimnazială "Geroge Stephănescu" Arefu
Petrache Mihai Cristian *Școala Gimnazială "Tudor Vladimirescu" Pitești
Petre FlorinLiceul Tehnologic "Victor Slăvescu" Rucăr
Petre Sorin *Școala Gimnazială Stroiești
Petricu GeorgetaLiceul Tehnologic "Ferdinand I" Curtea de Argeș
Pîrnuță IonelaȘcoala Gimnazială "Nae A. Ghica" Rucăr
Pîrșe DalinaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Bughea de Jos
Popa Camelia *Şcoala Gimnazială "Tudor Vladimirescu" Pitești
Popescu GeorgetaȘcoala Gimnazială Bălilești
Popescu IonelaColegiul Național "Dinicu Golescu" Câmpulung Muscel
Preoteasa LuminițaLiceul Tehnologic "Regele Mihai I" Curtea de Argeș
Profeanu AdrianaȘcoala Gimnazială "Carol I" Curtea de Argeș
Prunoiu MariaȘcoala Gimnazială "Oprea Iorgulescu" Câmpulung Muscel
Puzdrea Livia GeorgianaUNSTPB - Centrul Universitar Pitești
Radu LauraColegiul Național Pedagogic "Carol I" Câmpulung Muscel
Răducanu IonelaȘcoala Gimnazială "Virgil Calotescu" Bascov
Rădulescu MariaȘcoala Gimnazială "Nicolae Crețulescu" Leordeni
Rădulescu MarianaŞcoala Gimnazială "Liviu Rebreanu" Mioveni
Sămărescu NicoletaDepartamentul de Științe ale Educației, UNSTPB - Centrul Universitar Pitești
Săveanu DanielaŞcoala Gimnazială "Mihai Eminescu" Pitești
Scărlătescu Alina-GeorgianaȘcoala Gimnazială Nr. 1 Poienarii de Muscel
Șerb DenisaȘcoala Gimnazială Vrănești-Călinești
Șerban FlorentinaȘcoala Gimnazială Bălilești + Școala Gimnazială Poienița
Șerban Mihail *Școala Gimnazială Bratia Ciomăgești
Simion MugurelȘcoala Gimnazială "Nicolae Iorga" Pitești
Șimon GheorgheȘcoala Gimnazială Broșteni Aninoasa
Șipoteanu DragoșLiceul cu program sportiv Câmpulung Muscel
Stan AdrianLiceul Teoretic "Ion Barbu" Pitești
Stancu FloareaȘcoala Gimnazială "Tudor Vladimirescu" Pitești
Stancu MariaȘcoala Gimnazială Vrănești-Călinești
State GeorgetaȘcoala Gimnazială "Radu Șerban" Sălătruc
Ştefan MarianaŞcoala Gimnazială "Liviu Rebreanu" Mioveni
Stoiean GeorgianaȘcoala Gimnazială "Mircea Ghițulescu" Cuca
Tănasie Cristina AuroraLiceul Teoretic "Ion Barbu" Pitești
Tarbă Alexandru *Școala Gimnazială "Nanu Muscel" Câmpulung Muscel
Tecau MarianaLiceul Tehnologic "Petru Ionescu" Domnești
Țențu Magdalena IsabelaȘcoala Gimnazială Valea Mare Pravăț
Tică-Diaconu Diana *Școala Gimnazială "Nanu Muscel" Câmpulung Muscel
Țintea MiorițaȘcoala Gimnazială Nr. 1, Stoenești
Tițescu ElenaȘcoala Gimnazială " Naum Râmniceanu" Corbi
Tonghioiu RăzvanColegiul Național "Dinicu Golescu" Câmpulung Muscel
Tonghioiu ZarazaȘcoala Gimnazială Broșteni-Aninoasa
Tudose Cristina-VasilicaDepartamentul Matematică-Informatică, UNSTPB - Centrul Universitar Pitești
Udeanu Iuliana MihaelaȘcoala Gimnazială Davidești
Văcaru DanielColegiul Economic "Maria Teiuleanu" Pitești
Vieru JaneLiceul Tehnologic "Astra" Pitești
Vlădescu CristinaȘcoala Gimnazială "Nae A. Ghica" Rucăr
Voiculescu Dumitru IonLiceul Teoretic "Iulia Zamfirescu" Mioveni
Zafiu Mariana *Şcoala Gimnazială "Tudor Arghezi" Pitești

* Nu există date de contact (adresă e-mail sau telefon). Le puteţi comunica la adresa ssmr.ag@gmail.com sau tel. 0348 453 241